Останні новини
Зустрічі зі здобувачами третього освітньо-наукового рівня «доктор філософії»
Протягом лютого-березня на кафедрі АМЕТ пройшло ряд зустрічей викладачів та здобувачів третього освітньо-наукового рівня «доктор філософії» за спеціальністю 175 (152) ОНП «Якість, стандартизація та метрологічне забезпечення» 1,2 та 3 курсів. В рамках зустрічей обговорювались питання забезпечення якості освіти, методи та критерії оцінювання, виконання освітніх та наукових складових підготовки за третім освітньо-науковим рівнем, перегляд освітньої програми, забезпечення якості та безпечності освітнього середовища, планування наукової діяльності та наукові заходи на 2024 рік, тощо.
Категорія:
Наука
Всесвітній День науки в ім'я миру та розвитку
Вітаємо науковців! Тема Всесвітнього дня науки 10 листопада 2023 року: Зміцнення довіри до науки. Роль науки у формуванні нашого спільного майбутнього може бути виконана лише тоді, коли є довіра до науки. Саме довіра до науки сприяє розробці та застосуванню науково обґрунтованих рішень для багатогранних викликів нашого світу. Крім того, підвищення довіри до науки зміцнює науково обґрунтовані політичні рішення та підтримку суспільства для їх застосування.
Категорія:
Наука
Профорієнтаційні онлайн зустрічі
7 листопада 2023р. до профорієнтаційного заходу долучилися учні комунальних закладів освіти Роганської селищної ради Харківського району Харківської області, який був організований представниками факультету Енергетики і автоматизації. Подробиці у повній новині.
Категорія:
Абітурієнти
Догори