Інформація

Попередня Наступна

Щиро вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим!

Автор: Elena від 1-01-2018, 03:49, подивилося: 69

0

Шановні викладачі, студенти, абітурієнти!

Щиро вітаємо вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Нехай новий рік стане для вас успішним і багатим гарними подіями і знайомствами, бажаннями і можливостями. Бажаємо, щоб ви могли розділити радісні моменти з близькими людьми. Здоров’я, миру, успіхів і добробуту. Нехай новий рік принесе радість, щастя і зміни в кращу сторону!

 

Всесвітній день стандартів

Автор: Elena від 14-10-2017, 10:00, подивилося: 145

0
14 жовтня — Всесвітній день стандартів. Саме в цей день 1946 року в Лондоні в приміщенні Інституту цивільних інженерів відкрилася конференція національних організацій по стандартизації. Результатом її роботи стало заснування нової Міжнародної організації по стандартизації ISO (з грецької isos — рівний). У 1970-му Президент ІЅО пан Фарук Сунтер (Туреччина) запропонував 14 жовтня відзначати Всесвітній день стандартів, для того, щоб підкреслити важливість стандартизації для всієї світової економіки, активізувати її роль як основного помічника не тільки промисловості, торгівлі, а й урядів.
Цього року Всесвітній день стандартів проходить під гаслом: “Стандарти роблять міста розумнішими”.
 

День працівників стандартизації та метрології

Автор: Elena від 10-10-2017, 01:03, подивилося: 127

0
Основою діяльності стандартизації і метрології є створення нормативної бази, що безпосередньо призначена і функціонує для захисту інтересів населення, як споживачів. Коренем слова «стандартизація» є слово «стандарт». Це слово в уяві середнього громадянина асоціюється з чимось зміцненим, на що необхідно порівнюватися. Віддаючи належне тисячам фахівців, що беруть участь у діяльності по стандартизації і метрології, визнаючи їхній вагомий внесок у розвиток економіки держави, Указом Президента України від 8 жовтня 2002 року встановлено, що 10 жовтня щорічно в Україні відзначається професійне свято - День працівників стандартизації і метрології.
 

Всесвітній день без тютюну

Автор: Elena від 31-05-2017, 18:30, подивилося: 291

0

31.05.2017 р. до Всесвітнього дня без тютюну, кафедрою охорони праці, стандартизації та сертифікації, була проведена інформаційна акція, присвячена боротьбі проти куріння. Студентами були представлені презентаційні доповіді на тему "Тютюн - загроза для розвитку".

 

Всесвітній День метрології

Автор: Elena від 20-05-2017, 10:00, подивилося: 294

0
Всесвітній день метрології є щорічним відзначенням підписання Метричної конвенції 20 травня 1875 р представниками 17 країн. Конвенція встановила основу для глобального співробітництва в галузі науки вимірювання та в її промислових, комерційних і соціальних додатках. Початкова мета Метричної Конвенції - всесвітня рівномірність вимірювання - залишається важливими сьогодні, як це було в 1875 році. Тема Всесвітнього дня метрології 2017 р "Вимірювання для транспорту".
 

Всесвітній день охорони праці - 2017

Автор: Кафедра ОТСиС від 23-04-2017, 13:38, подивилося: 496

0

Оптимізація збору і використання даних з охорони праці - тема Всесвітнього дня охорони праці в 2017 році.

Нестандартна тема несе в собі дуже цінну ідею - допомогти державам-членам МОП впорядкувати процес збору та застосування відомостей з охорони праці.

Для реалізації поставленого завдання МОП задумала підготувати пакет навчальних матеріалів, які будуть охоплювати широкий спектр питань з охорони праці та містити методичні рекомендації з оптимального, з точки зору МОП, підхода до систематизації та використання розрізнених даних про нещасні випадки на виробництві та професійні захворювання.

 

Щиро вітаємо вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Автор: Elena від 1-01-2017, 00:10, подивилося: 657

0

Шановні викладачі, студенти, абітурієнти! 
Щиро вітаємо вас з Новим роком та Різдвом Христовим!
 Нехай магічна чарівність цих свят буде в посмішках Ваших близьких, урочистих вітаннях, особливій теплоті, радості, які створюють дивовижне відчуття світла, злагоди і щастя.
   Зичимо здоров’я, здійснення всіх бажань і надій, успіхів у Ваших справах, щоб кожен день був наповнений благополуччям та мудрістю, яка допоможе здолати всі негаразди.
   Щиро бажаємо радості, любові, достатку в домі, щасливої та щедрої долі, а впевненість у завтрашньому дні хай назавжди наповнює Ваші серця!

 

Всесвітній день стандартизації

Автор: Кафедра ОТСиС від 14-10-2016, 20:15, подивилося: 879

0

Щороку 14 жовтня, члени МЕК, ISO та МСЕ відзначають Всесвітній день стандартів, який віддає належне спільним зусиллям тисяч експертів з усього світу, які розробляють міжнародні стандарти.

Щороку свята проходять під певним девізом. У 2016 році девіз - «Стандарти створюють довіру».

 

З днем захисника України!

Автор: Elena від 14-10-2016, 00:49, подивилося: 737

0

Щиро вітаємо з Днем захисника України і святом Покрови Пресвятої Богородиці – світлим і радісним днем!

 

Від усього серця бажаємо міцного здоров’я, щастя, наснаги у відродженні найкращих національних традицій, плідної праці на благо народу, задля слави нашої рідної України!

 

День працівників стандартизації та метрології

Автор: Кафедра ОТСиС від 10-10-2016, 13:14, подивилося: 1 040

0

8 жовтня 1901 року Д.І. Менделєєв виступив ініціатором встановлення і відкриття першого намету для повірки в Харкові. У ній вивірялися і виробляли таврування ваг та торгових заходів. У 101-ту річницю цієї події, а також за наданий внесок працівників цієї сфери в економіку держави і був виданий президентський указ. Дату проведення свята вирішили визначити на 2 дні пізніше і призначили на 10 жовтня.
День працівників стандартизації та метрології в Україні відзначають співробітники, які контролюють вимірювальну техніку і здійснюють нагляд за якістю продукції, встановлюють норми для точної відповідності виробленого товару, процесу і наданої послуги їх призначенням. Це метрологи (поверітелі), стандартизатори, інженери і багато інших, хто має відношення до цієї сфери діяльності.

 
Попередня Наступна
Догори