Розробка, впровадження та сертифікація системи управління якістю освітніх послуг ВНЗ на відповідність вимог міжнародних стандартів ISO серії 9000

Європейська інтеграція України вимагає від суспільства впровадження європейських норм та правил функціонування основних національних систем, особливо систем управління якістю продукції та послуг.

Згідно з Законом України «Про вищу освіту» (стаття 16. Система забезпечення якості вищої освіти), кожен ВНЗ повинен мати систему внутрішнього забезпечення якості освітньої діяльності, яка передбачає здійснення ряду процедур і заходів.

Пропонуємо розробити, впровадити та сертифікувати систему управління якістю (СУЯ) освітніх послуг на відповідність вимог міжнародних стандартів ISO серії 9000.

Ми пропонуємо:

  • надати правову, нормативну та методичну допомогу в розробці СУЯ;
  • представляти Ваші інтереси в органах з сертифікації під час процедури сертифікації;
  • підготувати (підвищити кваліфікацію) Ваших фахівців, які самостійно зможуть обслуговувати СУЯ та представляти її в органах з сертифікації.

Розробка та впровадження СУЯ освітніх послуг дозволить Вам:

  • підвищити рівень якості освітніх послуг, та привабливість ВНЗ для абітурієнтів;
  • підвищити рейтинг ВНЗ у національних та міжнародних рейтингових проектах;
  • презентувати свою СУЯ на різних рівнях, включаючи МОН, що буде підтверджено відповідним сертифікатом;
  • забезпечити виконання вимог статті 16 Закону України «Про вищу освіту».

Ми володіємо багаторічним досвідом в розробці та сертифікації СУЯ, як у промисловості, так і освіті, допомагали в розробці та сертифікували відповідні системи у ВНЗ, які отримали підтримку МОН України.

Як з нами зв’язатись?

Зав. кафедрою Охорони праці, стандартизації та сертифікації, проф., д.т.н. Тріщ Роман Михайлович, роб. тел. (057)733-78-24, моб. тел. +38(095)6938597, e-mail: trich_@ukr.net

Адреса: вул. Університетська 16, корп. 2, к. 308 (ст.м. Майдан Конституції)


Догори