Всесвітній день охорони праці 2018

Автор: Кафедра ОТСиС від 28-04-2018, 17:44, переглянуло: 670

0 Цього року Всесвітній день охорони праці (SafeDay) і Всесвітній день боротьби з дитячою працею (WDACL) об'єднуються в рамках спільної кампанії з підвищення безпеки та здоров'я молодих працівників і припинення дитячої праці.
Метою спільної кампанії є прискорення досягнення цілей сталого розвитку (SDG), включаючи мету 8.8, яка спрямована на захист прав трудящих, підвищення безпеки на робочому місці і забезпечення захисту всіх працівників до 2030 року і досягнення мети 8.7, щоб покласти край всім формам дитячої праці до 2025 року. Досягнення цих цілей в інтересах майбутньої робочої сили вимагає узгодженого і комплексного підходу до викоренення найгірших форм дитячої праці та заохочення культури запобігання захворювань, пов'язаних з охороною праці.
У світі налічується 541 мільйон молодих робітників (15-24 років). Вони складають більше 15 відсотків робочої сили в світі і страждають до 40 відсотків більше від високих показників смертності від нещасних випадків, не пов'язаних зі смертельними наслідками, ніж дорослі працівники старше 25 років. Вони включають 37 мільйонів 15-17-річних дітей і небезпечну дитячу працю.
Багато факторів можуть підвищити вразливість молоді до ризиків в області охорони праці, наприклад, їх фізичну і психологічну стадію розвитку, відсутність досвіду роботи і відсутність навчання, обмежену поінформованість про пов'язані з роботою небезпеки і відсутність здатності до переговорів, які можуть привести молодих працівників до прийняття небезпечних завдань або робочих місць з поганими умовами праці.
Кампанія SafeDay в 2018 році підкреслює вирішальне значення вирішення цих проблем і підвищення безпеки та здоров'я молодих працівників, а не тільки для заохочення гідної зайнятості молоді, а й для ув'язки цих зусиль по боротьбі з небезпечними і всіма іншими видами дитячої праці.
Категорія:


Поділитися

">
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.Додавання коментаря

Имя:*
E-Mail:
Коментар:
Введіть код: *
оновити, якщо не видно коду
Догори