I місце у конкурсі «Кращий сайт УІПА»

Автор: Кафедра ОТСиС від 30-05-2020, 23:58, подивилося: 1 540

0
В академії підведені результати конкурсу «Кращий сайт Української інженерно-педагогічної академії». Комісія розглянула 25 сайтів підрозділів академії, із яких 18  - сайти кафедр, 6 – факультетів та інституту, і дійшла висновку, що переможцями конкурсу є наступні сайти:
1. Перше місце – сайт кафедри охорони праці, стандартизації та сертифікації (https://kafotss.kharkov.ua/ukr).
2. Друге місце – сайт кафедри інформаційних комп'ютерних технологій і математики (http://ikpt.uipa.edu.ua/ua).
3. Третє місце - сайт кафедри педагогіки, методики та менеджменту освіти (pmpn.uipa.edu.ua)
4. Четверте місце – сайт Навчально-наукового професійно-педагогічного інституту (м. Бахмут) (http://nnppi.in.ua).
Вітаємо всю кафедру з перемогою в цьому конкурсі!
 

Участь у вікторині до Дня охорони праці

Автор: Elena від 22-05-2020, 21:37, подивилося: 1 339

1
Наші викладачі не тільки проводять заняття онлайн, а також беруть участь у різноманітних професійних вікторинах. Викладачки к.т.н., доц. Артюх Світлана Миколаївна та к.т.н., асис. Черняк Олена Миколаївна взяли участь у вікторині до Дня охорони праці. Увійшли в топ-50 найкращих і отримали цінні подарунки (засоби індивідуального захисту від ТМ DeltaPlus).
 

Всесвітній день метрології

Автор: Elena від 20-05-2020, 10:00, подивилося: 1 227

0
Метрологія - найточніша з усіх точних наук. Вона присвячена вимірам. Її дані загальноприйняті і незаперечні. Від цього залежать всі сфери людського життя, пов'язані з заходами і вагами: від торгівлі до захисту природи. Девіз Всесвітнього дня метрології 2020 року «Вимірювання для міжнародної торгівлі» був обраний для того, щоб показати важливу роль, яку вимірювання грають у сприянні справедливої міжнародної торгівлі, зняття технічних бар'єрів, забезпеченні відповідності продукції стандартам і регламентам, задоволенні очікувань якості споживачів.
 
Догори