Міжнародний вебінар з наукової комунікації

Автор: Кафедра ОТСиС від Вчора, 14:57, переглянуло: 2

0 7 травня 2026 року Гарант освітньо-наукової програми для PhD «Якість, стандартизація та метрологічне забезпечення» Грінченко Ганна Сергіївна разом з аспірантами програми долучилися до практичного вебінару на тему «Як комунікувати свої наукові дослідження для широкої аудиторії».
Захід відбувся в онлайн-форматі (на платформі Zoom) за спільної ініціативи Талліннського університету (кластер KEKO) та Балтійської університетської програми (BUP).
Учасники заходу обговорили актуальність наукової комунікації, особливо у сфері сталого розвитку, де вона здатна безпосередньо впливати на поведінку людей та формування нових політик.
Під час вебінару здобувачі та Гарант програми дізналися:
  • як і коли найдоцільніше комунікувати про власні дослідження;
  • як правильно взаємодіяти з різними цільовими аудиторіями;
  • яким чином зробити складну наукову інформацію зрозумілою та впливовою;
  • які існують практичні інструменти для ефективної наукової комунікації.
Спікером вебінару виступив Арко Олеск (Arko Olesk) — PhD, старший дослідник із наукової комунікації Талліннського університету та учасник європейського проєкту COALESCE.
Участь у подібних міжнародних заходах є важливим кроком для розвитку професійних навичок (soft skills) молодих учених, що дозволяє їм успішно інтегруватися у світовий науковий простір та ефективно популяризувати вітчизняну науку.



Категорія:


Поділитися

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.



Додавання коментаря

Имя:*
E-Mail:
Коментар:
Введіть код: *
оновити, якщо не видно коду
Догори