Останні новини
Участь у міжнародній школі лідерства
Найактивніша кафедра в Українській інженерно-педагогічній академії. Наші викладачі Вікторія Бурдейна, Олена Черняк, Ганна Грінченко, Вікторія Князєва брали участь у Міжнародній школі лідерства «Соціальне підприємництво: нові ідеї та можливості для вчителів та майстрів виробничого навчання системи професійно-технічної освіти України». Дякуємо організаторам та лекторам за цікаві та розвиваючі вебінари та тренінги.
Категорія:
Кафедра
Національний науково-практичний форум "Наука. Інновації. Якість"
Запрошуємо прийняти участь у Національному науково-практичному форумі "Наука. Інновації. Якість" 09 - 10 серпня 2022 р., УІПА, Харків, Україна. Формат проведення - он-лайн. Детальніше за посиланням Національний науково-практичний форум "Наука. Інновації. Якість"
Категорія:
Наука
Підвищення кваліфікації викладачів
Як би важко не було під час війни, ми не зупиняємося та працюємо. Наші викладачі Вікторія Князєва, Вікторія Бурдейна, Олена Черняк, Ганна Грінченко, Тетяна Фурсова відвідали онлайн-семінари та ознайомилися із головними функціями та принципами роботи YouTube, а також перевагами його застосування в онлайн-викладанні та головними перевагами та особливостями рішень «Google for Education» для закладів вищої освіти.
Категорія:
Кафедра
Догори